מקלחונים

מקלחון הנו אלמנט מרכזי בחדר הרחצה, ולכן חשוב לתכננו ולשלבו באופן נכון, תוך התייחסות לצרכים הקיימים, לתנאי המרחב ולהיבטים העיצוביים הרצויים.
חברתינו מציעה מבחר רחב של מקלחונים, בגימורים מושלמים, איכות בלתי מתפשרת ונוחות פרקטית מקסימלית.
לכל חדר מתאים מקלחון אחר, עם גימורים שונים ובהתאם לנראות החלל - המומחים שלנו יסייעו לך לדעת מה כדאי אצלך במקלחת.
בוא ליהנות מהאיכות במקלחונים ייחודים שאין לכל בית בגל, ובשירות דליקטס!

פתרונות בהתאמה אישית לחדר רחצה מפנק ויוקרתי

אם הטעם שלכם ייחודי ויוקרתי, ואתם מחפשים חדר רחצה בנוחות מפנקת ממש כמו בספא פרטי משלכם, אינכם חייבים להסתפק במקלחונים סטנדרטיים.
אצלנו תוכלו להזמין מקלחון רחב במיוחד או כפול, להוסיף ציפוי למניעת החלקה לבטיחות מרבית, ולהוסיף טאץ' אקסקלוסיבי לעיצוב באמצעות שימוש בזכוכית בהתזת חול, צרובה, מודפסת או מעוגלת – אנו מזמינים אתכם לספר לנו על החלום שלכם, ואנחנו כבר נמצא את הדרך להגשים אותו.
לחילופין, נשמח להתרשם מחדר הרחצה שלכם ולהציע שלל פתרונות אפשריים ויצירתיים, מחוץ לקופסה, שישדרגו את עיצוב החלל ויתרמו לחוויית רחצה נוחה ומפנקת, יום אחר יום.

שאלות ותשובות

מבחינה מבנית, ניתן להזמין מקלחונים פינתיים, חזיתיים ובכל צורה ומיקום אחר, בעוד שהגישה יכולה להיות פתוחה ללא דלת, עם דלת הזזה או כנף נפתחת. ראוי גם לציין שלצד המקלחון קיימים עיצובים מגוונים של אמבטיונים. מעבר לכך, ניתן לעצב מקלחון בקווים ישרים או מעוגלים, ולשחק עם מראה הזכוכית עצמה, שיכולה להיות רגילה, שקופה וצלולה מסוג אקסטרה-קליר, חלבית, צרובה, צבעונית או מודפסת.
ציפוי נגד החלקה, כשמו כן הוא – נועד למניעת החלקה בחדר הרחצה ולהגברת הבטיחות במרחב הרטוב. לא זו בלבד שהציפוי כנגד החלקה מונע נפילות ושומר על בטיחותכם, אלא שהוא גם יעניק לכם מראה בעל ברק משי ייחודי, ומגע נעים תחת כפות הרגליים.
פנו אל המומחים שלנו לקבלת ייעוץ מקצועי חינם: