פרגולות אלומיניום

בחצר, בפטיו או במרפסת - פרגולות מאפשרות לנו לשהות בחיק הטבע, וליהנות מהצללה נעימה, הגנה מפני הגשם והרטיבות ועיצוב נפלא בחיק הטבע הקרוב ביותר לבית.
אנו מציעים מגוון פרגולות אלומיניום, קבועות או מתכווננות, מאיכות מעולה ובשלל עיצובים מודרניים ומרהיבים.

פרגולות מסתבסבות – שליטה מושלמת בכמות האור ובאיטום

פרגולות מסתבסבות, המצוידות בשלבים שניתנים לפתיחה ולסגירה באופן סיבובי, מאפשרים שליטה נוחה ומוחלטת בכמות האור והאוויר החודרות למרחב שתחתן.

זאת ועוד: בעת סגירתם, מקנים השלבים המסתבסבים אטימות מוחלטת בפני נוזלים.
עד כדי כך שניתן לשבת תחתן בנוחות אפילו בגשם זלעפות.

לעומת זאת, במזג אוויר נעים, ניתן לפתוח אותם, על מנת לאפשר לאוויר לזרום בחופשיות ולאור להיכנס.

פרגולות חשמליות – מלוא הנוחות בכף ידכם

פרגולות מסתבסבות או בעלות שלבים אחרים הנפתחים ונסגרים באמצעות מנגנון חשמלי, מאפשרים שליטה מלאה על רמות הפתיחה והסגירה של הקירוי, בלחיצת כפתור פשוטה.

אין דבר נוח יותר מאשר לשבת בנוחות, בגפכם או בחברתם של בני הבית ואורחים, בגינה, במרפסת או בפטיו, ולכוונן את מידת הצל והאיטום של קירוי הפרגולה בהתאם למזג האוויר.

חשוב לציין שבמקרים בהם הפרגולה ממוקמת בקדמת אחד ממפתחי הבית, קירוי מתכוונן הנשלט באמצעות מנגנון חשמלי עשוי לסייע לכם גם להגן על הריהוט מפני קרינת השמש ועל החלונות – מפני טיפות הגשם.

שאלות נפוצות

ניתן בהחלט להזמין פרגולת אלומיניום בגימור דמוי עץ, בצביעה מיוחדת. מנגד, לא תמצאו שום פרגולת עץ שתעניק לכם עמידות בפני רטיבות ומזיקים כמו של פרגולה העשויה אלומיניום אל-חלד איכותי. בנוסף, רק בפרגולות אלומיניום אפשר לשלב שלבים מסתבסבים ומנגנון חשמלי לשליטה על כמות האור הנכנסת ורמת האיטום.
אנו מייצרים עבורכם פרגולות בכל עיצוב בו תבחרו, בהזמנה אישית, על פי הגודל, הזווית והמידות הרצויות לכם.
ישנם מצבים בהם ההגנה מפני גשם חשובה, על מנת להגן על ריהוט הגינה או לשמר את חלונות הבית במצב נקי ללא הכתמה של טיפות מים. לשם כך ניתן להתקין על גבי פרגולה בעלת מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי חיישני רטיבות, אשר יסגרו אותה באופן אוטומטי כשמתחיל לרדת גשם.
פנו אל המומחים שלנו לקבלת ייעוץ מקצועי חינם: