מעקות אלומיניום

מעקות אלומיניום אמנם מהווים, בראש ובראשונה, מענה לשמירת הבטיחות ומיגון הבית, המרפסת וחדרי המדרגות, אך גם ממלאים תפקיד משמעותי ומרכזי מבחינה עיצובית.
חברתינו מייצרת מגוון רחב, יוקרתי ומרהיב של מעקות אלומיניום, בעיצובים פשוטים ומינימליסטיים או יצירתיים ומרשימים – בהתאמה מלאה לטעמו האישי ולצרכיו של כל לקוח.

מינימום תחזוקה, מקסימום עמידות ויופי

בדומה לכל מעקה, גם מעקות האלומיניום ממלאים, בראש ובראשונה, צרכים בטיחותיים חשובים, אנו בחברת פיקס עבודות אלומיניום מקפידים לייצרם ולהתקינם על פי כל התקנים המחייבים.

אך מה שמייחד יותר מכל מעקות אלומיניום איכותיים, קשור לעמידותם, היותם בלתי תלויים בכל סוג של תחזוקה שהיא וכמובן, יופיים המרהיב.

נראותם של מעקות האלומיניום יכולה לנוע בין חזות נקייה ואלגנטית, לבין עיצוב קלאסי או אף מקושט ויצירתי – הכל על פי העדפתו וטעמו האישי של הלקוח.

הודות לגמישותו של האלומיניום, ניתן לעצב אותו בשלל צורות ועיטורים כיד הדמיון הטובה עליכם, ובזכות עמידותו הרבה – הוא ישמור על יופיו הראשוני וייראה כחדש לאורך שנים רבות.

מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית

אחד הטרנדים המובילים בשנים האחרונות הנו מעקות בעלי קונסטרוקציית אלומיניום חזקה ועמידה בשילוב זכוכית, שמקנה שקיפות, פותחת את המרחב ומוסיפה למראה היוקרתי והמרשים.

אנו מציעים בפיקס עבודות אלומיניום מגוון מעקות אלומיניום איכותיים בשילוב זכוכית מחוסמת, שקופה, מודפסת, בהתזת חול או צרובה, בקווים ישרים או עגולים.

בנוסף, אנו נותנים דגש גם על נוחות השימוש, ומשלבים מאחזים נעימים למגע, שמאפשרים להיתמך בהם בקלות, בעת ירידה ועלייה בגרם המדרגות, למשל.

רק ספרו לנו על החלום שלכם – ואנו כבר נדאג לייצר לכם את המעקה האולטימטיבי כדי להגשים אותו!

שאלות ותשובות

על פי התקן הגלי ת"י 1142, על כל מעקה להגיע לגובה של 105 ס"מ לפחות, מלבד מעקות המותקנים בחלקו המשופע של גרם מדרגות, שגובהם חייב לעמוד על 90 ס"מ לכל הפחות. מדידת גובהו של המעקה תיעשה ממקום מדרך הרגל.
מבחינה בטיחותית אין כל חשש, היות והזכוכית עבה, חזקה ומחוסמת, כשברוב המקרים ייעשה שימוש בזגוגית טריפלקס ייחודית, העמידה בפני פגיעותיהם ומשחקי ההשתוללות של הילדים. עם זאת, יש לתת את הדעת על הצורך לנקות את הזכוכית מטביעות אצבעות והצטברויות של לכלוך. במידה וקיים קושי לתחזוקה שוטפת, ניתן לבחור במעקה אלומיניום מעוצב, שיכול לתת תוצאה אסתטית להפליא שאינה דורשת ניקיון שוטף.
בהחלט כן. המרווח בין סורגי המעקה אינו צריך לעלות על 10 ס"מ, ויש להימנע מעיצובם באופן אופקי שעלול לאפשר טיפוס על גביהם כעל סולם.
פנו אל המומחים שלנו לקבלת ייעוץ מקצועי חינם: