גדרות אלומיניום

גדרות מספקות לנו פרטיות, תיחום והגנה, שחשובים כל כך לתחושת הנוחות והביטחון בחיי היומיום.
גדרות אלומיניום עונות באופן מושלם לא רק על צרכים פרקטיים וחיוניים אלו, אלא גם מקנות לסביבתן מראה אסתטי ויוקרתי, בין אם מדובר בתיחום של חצר, גן, בריכות נוי רוחצה או דקים.
חברתינו מציעה לכם גדרות אלומיניום איכותיות בשלל עיצובים מרהיבים, בעלות עמידות מושלמת ומראה אוורירי, אלגנטי ואקסקלוסיבי.

גדר אלומיניום – למה לבחור בה?

אלומיניום הנו חומר גלם מיטבי במגוון רחב של תחומי בנייה, ויתרונותיו המהותיים בולטים במיוחד כשמדובר בגדר.

 חוזק וקלילות: גדר מאלומיניום הנה חזקה מאוד, ממש כמו מברזל, אך קלילה יותר, אלגנטית ומה שהכי חשוב – עמידה לחלוטין בפני חלודה.

עיצוב מגוון ועמידות מושלמת: מבחינה עיצובית, ניתן כיום להשיג גדרות אלומיניום בסוגי גימור מגוונים, בשלל צבעי הקשת, לרבות צביעה דמוית ברזל או עץ.
בשונה מגדר עץ, האלומיניום אינו מתנפח במגע עם מים, לא דוהה או נרקב ואינו מצריך כמעט שום טיפול ותחזוקה שוטפים.

אלגנטיות וחיסכון במרחב: למרות חוזקן ויציבותן, גדרות האלומיניום מתייחדות במבנה דק ואלגנטי, ותופסות פחות מקום מאשר חומרים מגושמים יותר, כמו אבן או לבנים.

הקמה מהירה שאינה מלכלכת: ראוי לציין כי תהליך הקמתה של גדר אלומיניום הינו קל, פשוט ומהיר יחסית ואינו מלכלך את השטח בו היא מוצבת.
על ידי ההקמה המהירה ניתן להגיע לתוצאה הרצויה בכל עת, בלי שתרגישו בכך כמעט.

שאלות ותשובות

גדר אלומיניום גבוהה יחסית, אטומה וללא סורגים או מפתחים, בשילוב קצוות מחודדים בחלקה העליון יכולה לשמש כגורם התרעה מעולה בפני פורצים.
בהחלט כן! האלומיניום הוא חומר חזק מחד אך קל לעיצוב מאידך, וניתן להזמינו בשלל עיצובים, לרבות עיטורים ופרזול כיד הדמיון הטובה עליכם – הכל בהתאם לטעמכם האישי ורצונותיכם.
אכן כן, ומדובר בהחלט באפשרות פופולרית במיוחד, היות וכך ניתן ליהנות מכלל יתרונותיו ה פרקטיים של האלומיניום העמיד בשילוב מראה כפרי ונפלא דמוי עץ.
פנו אל המומחים שלנו לקבלת ייעוץ מקצועי חינם: